Hewlett Packard Enterprise techninės įrangos grąžinimo ir perdirbimo programa

Perdirbimo paslaugos verslo klientams

Teikiamos paslaugos

  • Įrangos paėmimas iš kliento
  • Pervežimas į Hewlett Packard Enterprise įgaliotą rūšiavimo ir smulkinimo gamyklą
  • Visos logistikos ir perdirbimo grandinės valdymas ir kontrolė
  • Ypatingi sprendiniai pagal atskirą susitarimą
  • Tinkamo įrangos sunaikinimo pažymėjimo išdavimas

Prašyti grąžinimo paslaugų

Norėdami prašyti šių paslaugų arba gauti pasiūlymą, Hewlett Packard Enterprise verslo klientai turėtų užpildyti formą, pateikiamą mūsų partnerių tinklapiuose.

Norėdami kreiptis dėl perdirbimo paslaugų Lietuvoje, spustelėkite čia

Norėdami sužinoti apie perdirbimo paslaugas kitose šalyse, spustelėkite čia

Pasiūlymai (alternatyvos)

  • Bet kurio gamintojo IT techninės įrangos surinkimas ir tinkamas sunaikinimas. Pasiūlymas galioja tik Hewlett Packard Enterprise partneriams ir verslo klientams.
  • Specialių sprendimų , tokių kaip kontroliuojamas duomenų sunaikinimas duomenų laikmenose ir (arba) ištrynimas iš kliento techninės įrangos, pritaikymas.

Kainos verslo klientams ES

Hewlett Packard Enterprise tieks nemokamas elektroninės įrangos perdirbimo paslaugas tuo atveju, jei klientas grąžino įrangą Hewlett Packard Enterprise nurodytuose surinkimo punktuose, o Hewlett Packard Enterprise pakeitė sunaikinimui perduotą įranga nauja. Jei sena įranga nepakeičiama nauja, , kliento prašymu perdirbimo paslaugos gali būti suteiktos už papildomą mokestį. Tokiu atveju Hewlett Packard Enterprise išduos tinkamo įrangos sunaikinimo pažymėjimą. Šalyse, kuriose nacionaliniai įstatymai nurodo, kad turi būti siūlomos kitos paslaugos, mes pritaikysime savo paslaugas taip, kad jos atitiktų šiuos įstatymus.

 

Logistikos ir specialiųjų paslaugų (išrinkimas ir/arba kontroliuojamas duomenų sunaikinimas) kaštai bus apskaičiuoti individualiai, atsižvelgiant į esamą rinkos kainą.

Svarbus įspėjimas

Šis pasiūlymas taikomas tik išmetimo ir perdirbimo paslaugoms. Jis negalioja tokioms paslaugoms kaip naudotos techninės įrangos supirkimas ir (arba) perpardavimas. Informaciją apie šias programas ir kontaktus EMEA regione galima rasti internete:EMEA Trade-In Program