Formularz wiadomości e-mail dotyczącej ochrony danych osobowych

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przesłanie nam swoich uwag dotyczących ochrony danych osobowych w firmie HPE. Firma HPE przykłada dużą wagę do ochrony prywatności swoich klientów i zawsze uważnie analizuje otrzymane od nich uwagi.

Informacje przekazane za pomocą tego formularza zostaną użyte tylko w celu udzielenia odpowiedzi. Firma HPE nie sprzedaje, nie wypożycza ani nie dzierżawi danych osobowych użytkownika stronom trzecim. Więcej informacji można znaleźć w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych w trybie online.
ŻĄDANIE ANULOWANIA SUBSKRYPCJI: Wszystkie wiadomości pochodzące od firmy HPE powinny zawierać umieszczoną w stopce informację o sposobie anulowania subskrypcji. Niniejszy formularz należy wypełnić tylko wtedy, jeśli sposób podany w wiadomości nie działa lub jeśli wiadomość nie zawiera takiej informacji.

UWAGA: Ten formularz służy wyłącznie do przesyłania komentarzy i zadawania pytań dotyczących zasad ochrony danych osobowych. Inne żądania przekazane za pośrednictwem tej strony nie będą rozpatrywane i muszą być zgłaszane na stronie Skontaktuj się z nami.
* oznacza pole wymagane

Temat: Ochrona danych osobowych