Hewlett Packard Enterprise riistvara tagastus- ja ümbertöötlemisprogramm

Ümbertöötlemisteenused äriklientide jaoks

Pakutavad teenused

  • Seadmete kogumine kliendilt
  • Transport Hewlett Packard Enterprise volitatud sorteerimis- ja jäätmekäitluspunkti
  • Kogu logistilise ja taastöötlemisahela haldus ja juhtimin
  • Erilahendused kokkuleppel
  • Utiliseerimissertifikaat

Tagastusteenuste tellimine

Nende teenuste tellimiseks või tellimuse tegemiseks peavad HP ärikliendid täitma meie partnerite veebisaitidel oleva tellimislehe.

Ümbertöötamisteenuste tellimiseks Eestis klõpsake siia

Teistes riikides pakutavate ringlussevõtuteenuste vaatamiseks klõpsake siin

Pakkumised

  • Mis tahes tootja IT-riistvara väljaostmine ja utiliseerimine. Pakkumine kehtib ainult Hewlett Packard Enterprise partneritele ja äriklientidele.
  • Erilahenduste väljatöötamine, nagu näiteks andmete ja andmekandjate hävitamine ja/või olemasoleva riistvara desinstalleerimine.

Hinnad äriklientidele Euroopa Liidus

Hewlett Packard Enterprise pakub kõigi elektroonikaseadmete tasuta ümbertöötlemisteenust pärast seda, kui klient on tagastanud seadme Hewlett Packard Enterprise määratud kogumispunkti ning kui Hewlett Packard Enterprise kohale viinud uue toote. Kui uut toodet ei soovita, siis võib ümbertöötlemisteenuse tellida lisatasu eest. Tagastatud toodete vastu väljastab Hewlett Packard Enterprise utiliseerimissertifikaadi. Kõik teenused on kohandatud vastava riigi õigusaktidele.

 

Logistiliste ja täiendavate eriteenuste hinnad (demonteerimine ja/või andmete hävitamine) arvestatakse individuaalselt kehtivate turuhindade põhjal.

Oluline märkus

Käesolev pakkumine hõlmab ainult utiliseerimist ja ümbertöötlemist. See ei puuduta muid teenuseid, nagu näiteks tagasiostmine ja/või kasutatud riistvara edasimüük. Teavet ja kontakte nende EMEA programmide kohta võite leida Hewlett Packard Enterprise kodulehelt.EMEA kokkuostuprogramm

Logistiliste ja täiendavate eriteenuste hinnad (demonteerimine ja/või andmete hävitamine) arvestatakse individuaalselt kehtivate turuhindade põhjal.